עוד מעט 90 – הנשיא פרס חוגג יומולדת עם תושבי ירוחם

"מבחינתי, לחגוג עם צעירי ירוחם ולראות מקרוב את סיפורי ההצלחה של תושביה – זהו יום ההולדת הנהדר ביותר שיכולתי לאחל לעצמי", אמר הנשיא. בהמשך נשאל הנשיא מהי משאלת יום ההולדת שלו, והשיב: "המשאלה שלי היא אחת: שיהיה שלום לילדי ישראל"

Print Friendly

נשיא המדינה, שמעון פרס, חוגג היום את יום הולדתו ה-89. הנשיא בחר לחגוג את יום הולדתו ביחד עם תושבי הנגב בירוחם ויצא לסיור ביישוב.

נשיא עוגה וילדה - שמעון פרס בן 89. (צילום: מארק ניימן\לע"מ)

נשיא עוגה וילדה - שמעון פרס בן 89 (צילום: מארק ניימן / לע"מ)

הנשיא פתח את הסיור החגיגי לרגל יום הולדתו בביקור ב"מחסן 52", מרכז הצעירים של ירוחם, בו קיים מפגש עם עשרות צעירים. הנשיא התקבל במקום על ידי בני הנוער אשר שרו לכבודו שירי יום הולדת בליווי גיטרות והגישו לו עוגת יום הולדת מיוחדת המורכבת מהספרות 89 ותמונות של ירוחם. לאחר שכיבה את הנרות אמר הנשיא: ״אני שמח לבלות אתכם את היום בירוחם. מי היה מאמין שבאמצע המדבר והשממה יתגלו יופייה ועוצמתה של ישראל.

"מבחינתי לחגוג עם צעירי ירוחם ולראות מקרוב את סיפורי ההצלחה של תושביה – זהו  יום ההולדת הנהדר ביותר שיכולתי לאחל לעצמי", אמר הנשיא. "אני מלא גאווה כשאני רואה את התפתחותה של העיר והתפתחות התושבים. אני זוכר את ימיה הראשונים של העיר, את המעברות, ואת הקשיים הבלתי אנושיים עימם התמודדו תושביה. אני מלא פליאה והערכה לאנשיה היום ולכן אין מקום מתאים יותר לחגוג את יום הולדתי מאשר כאן ביחד אתכם בירוחם". בהמשך נשאל הנשיא מהי משאלת יום ההולדת שלו, והשיב: "המשאלה שלי היא אחת: שיהיה שלום לילדי ישראל" .

לאחר מכן רואיין הנשיא על ידי שדרני רדיו צעירים לרדיו המקומי של ירוחם והפעיל רובוט שבנו הממציאים הצעירים והטמיעו בו יכולת קליעה לסל. אחר הצהריים יקיימו מאות מתושבי העיר אירוע יום הולדת מיוחד לנשיא שישלב מוזיקת רוק, מוזיקה הודית ואפילו אופרה, הכל פרי יצירתם של צעירי העיר שביקשו לחשוף בפני הנשיא את פניה היפות והיצירתיות של ירוחם. הנשיא יחתום את ביקורו בכפר הסטודנטים "איילים" שם יתרשם מנקודת תצפית על העיר ויסעד את ארוחת יום הולדתו יחד עם נציגי מועצת הישוב, סטודנטים מאיילים ופורום הצעירים של הנשיא.

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.