לא מבין, פשוט לא מבין

האם אין בינכם נכים שנאלצים לחיות על חצי משכורת של אדם נורמלי? האם אין בינכם זקנים, או בנים להורים קשישים? הרי בטוח שיש בינכם מעוטי יכולת שנאלצים ללכת למוסדות תמחוי כדי לספק מזון לילדיכם. כאלו שחיים בבתים מתפוררים ומנוצלים על ידי בעלי בתים. הרי יש בינכם מובטלים שאיש לא מעיף אליהם מבט שני בטח שבטח לא נתניהו.

Print Friendly

הצואה מתחילה לצוף, השחיתות מגיעה לרמה בלתי נתפסת ובלב כל הטינופת הזו האיש שאליו פונים כל החיצים עומד בנימין נתניהו. האיש שמינה את רוב הנוכלים או שמינה נוכלים שמינו נוכלים. האיש שמקורביו גוזרים קופונים בכל תחום שהוא (עכשיו ברור מדוע הוא שמר על כל הכסאות בממשלה וגם כשנאסר עליו לעסוק בתקשורת שלט בה מרחוק באמצעות מקורביו שמעל ראש חלקם אם לא כולם כבר היתה עננה שחורה של שחיתות).

מפיונרים - אילוסטרציה: עמית מנדלזון

השחתת כל מערכת אכיפת החוק, המשפט והרגולציה, והשחרת העיתונות הם רק צעדים נלווים כדי להבטיח כיסוי סולידי ומשוריין לישבנו וישבנה של זוגתו ושותפתו לחלק מפשעיו.

הכל כאן די ברור, יש מאפיה, יש חיילים יש מפקדי גדודים, יש מקושרי יותר ויש מקושרים פחות. כולם גנבים כולם נוכלים ויש כמובן את השכבה הנמוכה יותר: התלותיים: אוסף של אופטורטוניסטים, שחלקם הגדול כבר מלכך את הצלחת, חלקם חפץ בליכוכה והם מוכנים לעשות הכל כדי שהבוס יאפשר להם לתחוב ידם לכיסו של הציבור. הללו לא מספיק חכמים כדי להבין, אפילו עכשיו, את המרחק הכמע בלתי נראה מהחזות הסולידית ועד לנפילה הרועשת וכמה מהר זו תגרור אותם עימה לתהומות הנשיה או לתא במעשיהו.

ככה זה במאפיה הראשון לוקח את כולם אחריו.  תשאלו את ג'ון גוטי.

מה שאני לא מצליח להבין הוא את ציבור בוחריו של נתניהו.

אם אתם מאמינים שמדובר בעלילות שהומצאו בתקשורת אז נסו להסביר מדוע המשטרה עדיין חוקרת. הרי משטרת ישראל מנוהלת על ידי מינוי של נתניהו. וגם הוא לא יכול לעצור את הסחף. אם באמת לא היה כלום הרי שמנדלבליט היה סוגר את התיקים כבר מזמן,

כמה זמן תמשיכו לאכול את סיפור ה"קרן החדשה"? הרי רובכם בכלל לא יודעים מהי.

האם לא שמתם לב שנתניהו לא תבע דיבה את: אראל מרגלית שהביא עדויות מגרמניה, את בן כספית על מאמריו וחשיפותיו ויותר מהכל נתניהו לא תבע את רביב דרוקר. זה לא שנתניהו לא יודע לתבוע דיבה. הרי הוא מתעסק בשטויות שכאלו רוב הזמן. אולי נתניהו יודע שתביעה כזו תחזור אליו כמו בומרנג?

האם לא שאלתם את עצמכם מדוע נתניהו לא עונה בעצמו על ההאשמות? מדוע הוא איננו מביא הוכחות  כנגד? ואם הוא נקי מדוע הוא מאפשר למנדלבליט לשבש חקירה ולעכב את כל ההליך המשפטי. הרי אם הוא באמת נקי הרי שאמור להיות לו אינטרס לחשוף הכל בבית משפט באופן ציבורי.

רק היום נתקלתי בתגובה של קורא כאן על דפיו הדיגיטליים של מגפון עיתון שמאלני, עוכר ישראל בעליל, כלהלן:"נתניהו הוא פרעה המודרני, אני גם מתפקד ליכוד אולי אצביע נגד נתניהו בבחירות" שימו לב לאבסורד: "נתניהו הוא פרעה המודרני…." עד כדי כך. אבל כשזה מגיע להצבעה  "…אולי אצביע כנגד…"

מאיפה יצר ההרס העצמי הזה. אל תקשקשו לי מפא"י מפא"י ומזרחיים מול אשכנזים. נתניהו אשכנזי למהדרין ומפא"י מתה מזמן מזמן.

האם אין בינכם נכים שנאלצים לחיות על חצי משכורת של אדם נורמלי? האם אין בינכם זקנים, או בנים להורים קשישים? הרי בטוח שיש בינכם מעוטי יכולת שנאלצים ללכת למוסדות תמחוי כדי לספק מזון לילדיכם. כאלו שחיים בבתים מתפוררים ומנוצלים על ידי בעלי בתים. הרי יש בינכם מובטלים שאיש לא מעיף אליהם מבט שני בטח שבטח לא נתניהו.

בטחון? ערבים? איראן? הקרן החדשה? החמאס? כולם אשמים שאתם חיים בזבל? אהההה בטחון? ספרו את זה לשני קציני המשטרה שנרצחו לפני יומיים. ואתם יודעים מה? כמה נוח שהרוצחים מתים. הם כבר לא יוכלו לספר מי הזמין את הרצח הזה. ויותר חשוב למה הוא הוזמן.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על לא מבין, פשוט לא מבין

 1. מאת YAEL BRONS‏:

  ידי נשים רחמניות בשלו ילדיהן היו לברות למו בשבר בת עמי והשם הטוב ירחם על חולי ונכי עמו ישראל וישלח להם ולנו מזור ורפואה שלימה רפואת הנפש ורפואת הגוף ויצילינו מכל צרה וצוקה במהרה בימינו אמן

 2. מאת רפאל‏:

  גידי ועמית החביבים,
  שוב בחרתי להוסיף על המדמנה:
  כשאנחנו אומרים " אני לא מבין, פשוט לא מבין" זוהי תוצאה של העובדה הבאה:
  אנו לא מזהים בעצמנו את התכונה, ההתנהגות, הפעולה והתגובה, מחשבה וכולי. הן לא קיימות באופיינו ולכן אין אנחנו יכולים לקטלג אותן, לזהות את מניעיהן או לגלות הבנה וסמפטיה לקיומן.
  אין זה אומר בהכרח כי האנשים הנושאים אותן בתוכם הם אידיוטים, דבילים או פחות אינטיליגנטים מזה ש" לא מבין". מה שאינך מכיל – נבצר מהבנה.
  שבת של שלום ומעשים טובים.

  • מאת גידי‏:

   התרשמתי מהכנות בדברייך היה מעניין לו המשכת לפרט את הסיבות להכלה (רגשות או קשיים)כי הבנה לעבור מהלא נודע לנודע…קל יותר ראה את הכותרת. מכיר את החוק השלישי של ניוטון… דברייך החכמים פועלים לשני הצדדים.יום טוב.

 3. מאת גידי‏:

  עמית אתה כותב כל כך יפה משכנע רהוט וגם אני לא מבין למה אין קונים…?! אני לא מבין איך הדבילים חושבים שהקרן לישראל חדשה תומכת באוייב הפלסטיני ,מעוניינת להפיל את השלטון וליצור מדינה ללא לאום וגבולות…? הדבילים חושבים שהקרן ואלפי חבריה ממומנים ע"י גורמים עויינים ואנטישמי עלוב בשם סורוס או משהוא כזה.
  הדבילים ברוב טיפשותם מאמינים ליועץ המשפטי שמונה ע"י ביבי שאין כלום כי לא היה כלום…?! איך הדבילים לא רואים ומרגישים שדופקים אותם ושאין להם ולהוריהם מה לאכול ובחו"ל פעם בשנה . לא מובן איך הם מאמינים לסיפורים שאיראן כבר שולטת בעיראק ,סוריה,ולבנון וברוב חוצפתם סיפרו שיש להם קורים גרעיניים. עמית(למדת ערבית במרסיי?) אני איתך במאבק הצודק הערכי והפטריוטי.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>