אסון: פעוט בן שנה וחצי נשכח ברכב ונמצא ללא רוח חיים

הפעוט נמצא לקראת שעות הצהריים על ידי אזרח בבית חגי בדרום הר חברון. פרמדיקים ניסו להחיותו אך לשווא. משטרת ש"י פתחה בחקירה

Print Friendly

עוד מוות מיותר – לוי יצחק קונסטנטין, פעוט בן שנה וחצי נפטר היום (ראשון) בבית חגי שבדרום הר חברון, לאחר שנשכח ככל הנראה ברכב המשפחה בשעות הבוקר. פרמדיקים של מד"א ממרחב ירושלים וחובשי איחוד דוברות והצלה שהוזעקו למקום ניסו לחיותו אך ללא הועיל ומותו נקבע במקום.

שוטרי משטרת מרחב חברון שהוזעקו למקום התקשו לגבות עדויות מהורי הפעוט שהיו שרויים בסערת רגשות. מבירור המשטרה הראשוני עולה כי הפעוט הושאר ברכב המשפחה מהשעה 09:00, בעוד הוריו טענו כי חשבו שהוא בגן.

מדוברות איחוד הצלה נמסר כי "אזרחים סיפרו לחובשים שהגיעו לזירה כי הפעוט נשכח ברכב בשעות הבוקר ואזרח שעבר במקום בשעת צהריים גילה אותו כשהוא ללא רוח חיים, לחובשי איחוד הצלה שחשו למקום לא נותר אלא להמתין לצוותי זק"א ומשטרה שמטפלים באירוע".

ניידת שיטור ומד"א בזירת האירוע (צילום: דוברות הר חברון)

ניידת שיטור ומד"א בזירת האירוע (צילום: דוברות הר חברון)

חובשי מד"א סיפרו: "כשהגענו למקום, ראינו על הכביש מחוץ לרכב אזרחים מבצעים בפעוט פעולות החייאה, בסיוע כוח רפואה צבאי שהזדמן למקום. האזרחים סיפרו לנו שהם הבחינו בפעוט כשהוא מחוסר הכרה ברכב וחילצו אותו. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות אך לאחר כמה דקות נאלצנו לקבוע את מותו של הפעוט". התינוק הובא הערב למנוחות בבית העלמין שבסוסיה.

מצילים חיים

מצילים חיים


Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.