התעמלות אומנותית: חמש מדליות לישראל בגביע העולם

יו"ר איגוד ההתעמלות, אופיר פינס: ״כל סמס בישר על עוד מדליה". ארבע מדליות לנבחרת הבוגרת ועוד מדליית כסף לנבחרת הג'וניור שהמשיכה להוכיח שיש עתיד מבטיח לישראל בענף אולימפי זה

Print Friendly

נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית ממשיכה להציג יכולת מצוינת בתחרויות בינלאומיות. הנבחרת, בהדרכת אירה וגדורצ׳יק, אלה סמופלוב, רעיה אירגו ואיילת זוסמן, זכתה אתמול בשתי מדליות בתחרות סבב גביע העולם בפזארו, איטליה. הנבחרת זכתה במדליית זהב בתרגיל הסרטים, עם ציון של 16.900 והקדימה את אוקראינה ובולגריה. בתרגיל המשולב של חישוקים ואלות קיבלה הנבחרת ציון של 17.250 וזכתה במדלית ארד בתחרות הבינלאומית.

בכך השלימה הנבחרת יום מדהים שכלל חמש מדליות.

הנבחרת הצעירה ולינוי אשרם עם המדליות. צילום באדיבות איגוד ההתעמלות

הנבחרת הצעירה ולינוי אשרם עם המדליות. צילום באדיבות איגוד ההתעמלות

מוקדם יותר זכתה לינוי אשרם במדליית זהב ובמדלית כסף במסגרת התחרויות האישיות בגביע העולם. אשרם הצעירה, שעלתה רק השנה לתחרויות הבוגרות, השיגה ציון של 17.400 בחישוק, הקדימה מתעמלות מבלארוס ורוסיה וגרפה את הזהב היוקרתי. בתרגיל האלות זכתה הישראלית הצעירה בציון 17.500 ובמדלית הכסף, כשרק מתעמלת רוסיה מקדימה אותה.

יו״ר איגוד ההתעמלות אופיר פינס: ״יום מטורף ומדהים להתעמלות הישראלית. כל סמס שאני מקבל מבשר על עוד מדליה, אני מבולבל ממבול המדליות של המתעמלות״.

נבחרת הג'וניור של ישראל בהתעמלות אומנותית המשיכה הופעה נפלאה לנבחרת ישראל כשזכתה בעוד מדליית כסף בתרגיל הכדור בתחרות. הנבחרת, שזכתה ביום שבת במדלית הארד בקרב רב, התחרתה אתמול במכשירים השונים וזכתה במקום השני עם תוצאה של 15.833.

[related-posts title="לקריאה נוספת:"]

Print Friendly

על אודות מירה-בל גזית

עורכת דין העוסקת בדיני עבודה ופנסיה. בוגרת תואר שני בהצטיינות מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. כרגע סטודנטית לתואר שני מחקרי בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה, הפקולטה לאמנויות, אונ' תל אביב. כאן - מסקרת תחומי עניין, משתפת במחשבות וברעיונות, מנסה לעורר השראה. הכל, בחיפוש אחרי האושר ואספרסו טוב. פחות או יותר. תוכלו למצוא אותי גם בבלוג mirabelle.co.il
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, ספורט, עוד ספורט, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.