עו"ד שפטל: "לשונו של השר הנגבי לא יוצאת מעכוזו של נתניהו"

עו"ד יורם שפטל תקף הבוקר בחריפות את השר צחי הנגבי שהעז לומר כי לו הוא היה במקום החייל ההורג, לא היה נוהג כמוהו. "צחי הנגבי זה אדם הפכפך, לא ישר, עבריין מורשע בעדות שקר בבית משפט. אדם שברח מהליכוד", אמר עורך הדין. לצוות ההגנה שהתפטר קרא שפטל: "פחדנים מוגי לב"

Print Friendly

בראיון שהעניק היום (ראשון) עורך הדין יורם שפטל, סנגורו של החייל ההורג לשדרן רדיו 101.5 מנדי ריזל שדרן ברדיו תקף שפטל את ממלא מקום שר התקשורת צחי הנגבי ואמר בין השאר: "צחי הנגבי זה אדם שקרא לנתניהו 'ימין קיצוני' ועכשיו לשונו לא יוצאת מעכוזו של נתניהו".
קצפו של שפטל הגיע לאחר שהנגבי התראיין קודם לכן בתחנת הרדיו, התייחס למקרה החייל ההורג ואמר כי "אם הייתי במקום אלאור אזריה, לא הייתי נוהג כמותו".

שפטל והורי החייל ההורג (צילום: דן בר דב)

שפטל והורי החייל ההורג (צילום: דן בר דב)

שפטל לא נותר חייב, ותקף את השר בחריפות: "צחי הנגבי זה אדם הפכפך, לא ישר, עבריין מורשע בעדות שקר בבית משפט. אדם שברח מהליכוד כשהיה נראה שהליכוד מתרסק, קרא לנתניהו 'ימין קיצוני' ועכשיו לשונו לא יוצאת מעכוזו של נתניהו. עצם העובדה שצחי הנגבי אומר משהו תמיד ההיפך זה נכון".
שפטל גם התייחס להתפטרות צוות ההגנה במשפט ולמהלכים הבאים במהלך הערעור, קרא להם פחדנים ואמר: "אם חלילה המשפחה הייתה מקבלת את ההצעה של שני מוגי הלב הפחדנים שברחו ברגע האחרון … לא ניתן היה להגיש בקשה לשחרר אותו עד לפסק דין בערעור ולכן על ההתחלה המהלך היה נכון. אני עומד לצרף בתוך יום יומיים עורכת דין שתסייע לי לנהל את ההגנה של אלאור אזריה".

השר צחי הנגב

השר צחי הנגב

כשנשאל: "האם אתה רוצה לחזור בך, בכל זאת מדובר בשר בישראל?, ענה עורך הדין: "אני יכול לחזור בי במובן הזה שזו הייתה לשון המעטה וראוי לתקוף אותו בצורה הרבה יותר חריפה… בית המשפט קבע שהוא רמאי. חרפה שהוא בחיים הפוליטיים, חרפה לליכוד שהוא שר מטעם הליכוד",  שפטל הוסיף עוד כי הנגבי הוא "אדם נאלח" ו"צבוע".

Print Friendly

על אודות אליק מאור

ראש דסק חדשות - עיתונאי בעל וותק מעל 35 שנה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה א, אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, פליליים, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.