נאצי קטן של אמא

הקישור בין שמאלני לאשכנזי הוא הבעיה הקשה ביותר עבור השמאלנים המזרחיים ויש לא מעטים כאלו, אבל רובם שותקים. אבל נוראה מכל היא העובדה שהרוב המכריע של הימין הגזעני הישראלי נושא בגאון שמות משפחה שמוצאם במדינות המגרב. ועושה עוול נוראי לקהילה ענקית. קשה לי להאמין שכל יהודי מרוקו אלג'ריה וטוניסיה. מאמינים בתורת הגזע היהודי ומהללים את היטלר על רצח אשכנזים

Print Friendly

יאיר נתניהו, היורש של אבא, טפיל צעיר החי על חשבון הציבור, שיחרר היום פוסט אנטישמי מוחלט. כמובן שגם לא מקורי ולקוח מאתרי הקונספירציה הטוענים ש…יהודים שולטים בעולם. נו טוב, נאו- נאצי קטן בן של נאו-נאצי גדול. למען האמת, חייבים להודות שהבחור עקבי.אחרי הפוסט השערורייתי האחרון בו ה"גאון הקטן של אמא" מתנגח דווקא ב"אנטיפה" (אנטי פשיסטים) באירועי וירג'יניה.

ילד של אמא - איור: עמית מנדלזון

אני לא יכול לומר אם לבחור יש את הגנים הדפוקים של אמא שלו, וחסר לו כמה שלבים בסולם. או שהוא סתם תוצר של מערכת החינוך שאבא שלו דפק עד העצם. מה שבטוח שהבחור חייב טיפול ומהר. אבל יאיר נתניהו הוא לא תופעה, למרות היותו בן המלוכה הוא עדיין ימני חסר השכלה , תבונה, הגיון וחף מכל פעילות מוחית רלוונטית. וזה לא ממש הפתעה גדולה, שהוא חי עדיין בבית הוריו ועל חשבון הציבור. אחרטי הכל, מי ירצה להעסיק אותו? ובמה?

אבל מי שממש אהב את הפוסט של נתניהו הקטנטן הוא מנהיג הקו קלאס קלאן (KKK) דיוויד דיוק. שמיהר לצייץ על כך.

הציוץ של דיוויד דיוק

האמת היא שאני כבר נואשתי. אני נתקל בבורות לעיתים כל כך קרובות, שקשה לי להיות עדין ו/או מנומס. זו לא בורות מחוסר ברירה זו בורות מרצון. חוסר הרצון לבדוק אפילו במילון, עזבו מילון, ויקיפידה תספיק. מה פירוש ההגדרה "פשיסט". אני נתקל באנשים נורמלים לחלוטין ואפילו נורמטיבים שפשוט איבדו את זה: קצינים בכירים לשעבר בצה"ל, שכל מה שמעניין אותם זה הפצצה פה ושם והם מוכנים לחיות עם ראש ממשלה גזען, מסית ונוכל, כל עוד הוא מדי פעם מורה להפציץ ערבים. קציני משטרה שטוענים"…אצלנו הוא יחיה כמו מלך כל עוד הוא עובד בשבילנו" ולא מצליחים להבין שהוא עובד נגדם נון סטופ. אני נתקל בקללות ושפת ביבים ברמה שלא ראיתי בחיי. אני רואה וקורא יהודים המקלסים ומהללים את היטלר על שרצח אשכנזים.

הקישור בין שמאלני לאשכנזי הוא הבעיה הקשה ביותר עבור השמאלנים המזרחיים ויש לא מעטים כאלו, אבל רובם שותקים. אבל נוראה מכל היא העובדה שהרוב המכריע של הימין הגזעני הישראלי נושא בגאון שמות משפחה שמוצאם במדינות המגרב. ועושה עוול נוראי לקהילה ענקית. קשה לי להאמין שכל יהודי מרוקו אלג'ריה וטוניסיה. מאמינים בתורת הגזע היהודי ומהללים את היטלר על רצח אשכנזים.

כך שנתניהו הקטן איננו ממש חריג בנוף ומוכיח שהוא בהחלט ראוי להיקרא ישראלי ימני. ואו טו טו ירוץ לצידם של מחלוף זוהר , דויד שמנמן, ומירי סיבוני  לראשות הליכוד. כי יש לו את זה.

יאיר נתניהו. הוא תוצר מובהק של אב נאלח ואם מטורפת. ובגיל 26 הגיע הזמן שנפסיק להאשים את הוריו הילד הוא… מן סתם עוד ימני חולה, בור ועם הארץ עם הומור מעוות השכלה עלובה, וכשרון בלתי רגיל לעשות כלום מוחלט, על חשבון אזרחי ישראל… רגע, רגע, גם אבא שלו עושה כלום מוחלט על חשבון הציבור וגם אימו הפסיכולוגית הנודעת לא ממש פעילה תעסוקתית. אופס הלכה לי התאוריה שהבחור אחראי למעשיו.

.

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על נאצי קטן של אמא

 1. מאת גידי‏:

  יאיר נתניהו עבר קורס מזורז באומנות עכשווית בבצלאל…כל בר שכל מבין שיאיר נתניהו שם להם מראה בפנים והם לא כל כך אוהבים את מה שהם רואים.

 2. מאת חנוך לנגר‏:

  ישראל .
  יפה כתבת ואני מסכים עם כל מילה ומילה בדברך אלו שכתבת כאן.

 3. מאת אורי ג.‏:

  הנה איך אפשר להגיד את הדבר הנכון ביותר בצורה הכי לא נכונה.

  • מאת אורי ג.‏:

   הכוונה ל'תוצר מובהק של אב נאלח ואם מטורפת', 'ימני חולה, בור ועם הארץ עם הומור מעוות השכלה עלובה', 'או- נאצי קטן בן של נאו-נאצי גדול'… חבל, עם קצת עריכה זה היה יכול להיות טור ראוי לציטוט והפצה.

 4. מאת אביב המבין‏:

  הקיסרית, המלך, הנסיך.
  לידיעתכם ממקורות שלי החותרים תחת:
  מרים הברלה.
  חצי כץ, לא כהן ולא יודע מהוא צדק.
  השמן מהשוחד בראשון.
  הנחש לוין.

 5. מאת אנונימוס‏:

  שמאלני אשכנזי חרא קטן, תלך כפרה על ביבי נתניהו ועל שרה ועל יאיר… מי אתה בכלל?! וכן,כל יוצאי המגרב הם ימניים גאים

 6. מאת ישראל‏:

  כל הכבוד לכותב, מר מנדלזון אהבתי את כל מה שכתבת כל מילה בסלע . אני אזרח יליד הארץ ואני פשוט רואה את הדברים ומרגיש כאילו אני בעולם דמיוני. המשפחה ההזויה הזאת הרסה כל חלקה טובה במדינה שלי ביחד עם כנופיה שלימה שחוגגת מסביבה . אני מקווה שהחלום יחלוף ונתעורר.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>