הכל דיבורים?

השורה התחתונה הוא שיהונתן גפן עבר עליהום מסיבי, גידי גוב כנ"ל… דודו אלהרר? מה הוא כבר אמר? לשרוף אשכנזים בטרבלינקה? , לא מקורי, לכן לא שווה התייחסות. יהונתן גפן שהשווה שתי נערות תחת כיבוש (והכיבוש הישראלי איננו שונה מהכיבוש הנאצי… המספרים (עדיין) לא גדולים כל כל אבל ההתנהלות זהה – ואל תתבלבלו את ההשוואה בין הכובשים אני עושה ולא יהונתן גפן). אז איך קיבינימט דווקא יהונתן גפן יצא כמוזיל שואה?

Print Friendly

אז דודו אלהרר רוצה לשרוף שמאלנים, אשכנזים. והוא ישמח לעשות את זה דווקא בטרבלינקה. ועדיין יש מישהו שחושב שאסור להשוות? זה לא שאני מתרגש, אחרי הכל כבר שמעתי וקראתי דברי הבל הרבה יותר מטורפים. שירי הלל להיטלר עם הסתייגות בצידם… "חבל שלא סיימת את העבודה ולא חיסלת את כל האשכנזים". ראיתי ושמעתי כבר הכל. והכל כמובן יוצא מהבל פיהם המסריח של בני עדות המזרח הימניים. לא כל בני עדות המזרח מתעבים אשכנזים, עד כדי כך שהם מהללים את היטלר ומפעילים במוחם את המשרפות. אבל הם הרוב המכריע במדינת ישראל. פתחון הפה שניתן להם ללא שום תגובה, הוא אישור רשמי לבצע פרעות. והיום הזה בוא יבוא. יהודים, ככל שהם מאמינים יותר כך הם גזענים יותר. ככל שהם פטריוטים יותר כך הם רצחניים יותר. אמירות כמו אלו שנזרקות חופשי בחלל האויר(ה) העכור של מדינת ישראל. היו מביאים את דובריהם לתא מאסר קטנטן בכל מדינה אירופית.

חייל צה"ל בחיבוק אוהב

ומה בעצם אמר יהונתן גפן, שדווקא אותו החליטו להחרים? שעהאד תמימי היא גיבורה? לא. הוא השווה אותה לאנה פרנק, שלא היתה גיבורה אלא קורבן של כיבוש רצחני. אבל עהאד תמימי ילדה בת 17, מסכנת את בטחונה של המעצמה הצבאית מדינת ישראל. כי היא העזה לעשות שימוש בנשק לא קונבנציונלי ובכפות ידיה המסוקסות סטרה לחייל שהתייצב על סף ביתה, חמוש. את זה אפילו אנה פרנק לא העזה לעשות למרות שחייל חמוש התייצב על סף ביתה. שתיהן נאסרו. האחת נרצחה והשניה… עדיין בחיים, למורת רוחם של ישראלים רבים. אחרי הכל סטירות הן נשק אגרסיבי במיוחד ואסור לשימוש על פי אמנת ג'נבה. אבל גם זה עוד עלול להשתנות, אחרי הכל גם עמוס עוז עוד בחיים, והדודו אלהררים למיניהם ישמחו לשנות את הסטטוס קוו הזה.

גם גידי גוב לא אמר דבר על הקהילה הרוסית פרט לעובדה שליברמן, פשיסט, גזען נאלח, חסר תרבות או השכלה, עבריין המנהיג מפלגה גזענית שחבריה יוצאים ונכנסים כמו בדלת מסתובבת מחדרי החקירות של משטרת ישראל, שאותו ליברמן הוא. רוסי במוצאו, ואם מישהו לא הבחין במבטא הכבד שלו, אזי אשריי לי ואני לא החרש היחיד בעולם.

השורה התחתונה הוא שיהונתן גפן עבר עליהום מסיבי, גידי גוב כנ"ל… דודו אלהרר? מה הוא כבר אמר? לשרוף אשכנזים בטרבלינקה? , לא מקורי, לכן לא שווה התייחסות. יהונתן גפן  שהשווה שתי נערות תחת כיבוש (והכיבוש הישראלי איננו שונה מהכיבוש הנאצי… המספרים (עדיין) לא גדולים כל כל אבל ההתנהלות  זהה – ואל תתבלבלו את ההשוואה בין הכובשים אני עושה ולא יהונתן גפן). אז איך קיבינימט דווקא יהונתן גפן יצא כמוזיל שואה?

ולשמאל, הפחדן, המתרפס, העלוב. דודו אלהרר מיחל למותו של אחד מכם, והמטפורה שלו היא סיוט של כל יהודי. יהונתן גפן אמר מה שרבים מסכימים עימו שעהאד תמימי היא סמל בדיוק כמו אנה פרנק, הוא לא ייחל למותו של אף אחד. וגידי גוב פשוט ציין עובדות, גם הוא לא מייחל למותו של איש. אם אני צריך להסביר לכם את זה, כדי שתפסיקו לגנות את כל מי שמביע את דעתו. אז כנראה שכמות האינטיליגנציה בשמאל איננה גדולה בהרבה מזו שבימין.

 

Print Friendly

על אודות עמית מנדלזון

צלם, עיתונאי, ארכיטקט, מעצב ואיש הי טק, חי במארסיי, צרפת. יזם שותף ונכון להיום עורך ראשי של מגפון. מתמקד בצילום חדשות, צילום רחוב, וכתיבה http://www.amitm.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה מאמר מערכת. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על הכל דיבורים?

 1. מאת גידי‏:

  לאלמונית.
  ערביה בלונדינית ערסית דבילית ואלימה שתוקפת קצין ערכי בעל אופי מפלדה – שווה לאנה פרנק…
  מהגרי עבודה אפריקאיים אלימים, אנסים, גנבים ואנטישמים – שווים ליהודים בגיטו…
  היהודים של היום הם הנאצים של פעם ואילו היהודים של אז הם הערבים של היום… (תהליכים)
  הרפובליקה הגרמנית של וויימר משנות ה 30 המוקדמות היא הדמוקרטיה שלנו עכשיו..
  אם הבלונדית הערסית היתה באמת סוטרת לקצין נאצי ליבה היה חדל מלפעום עוד לפני שגופה חסר החיים היה פוגע בקרקע שניה וחצי אח"כ…
  אם היינו באמת נאצים, אפרם של הפושעים האפריקאים כבר מזמן היה עולה בארובה תל-אביבית…
  אם היינו באמת נאצים, "קצין-זיהוי-תהליכים" היה נאסר ונשפט יום לאחר נאומו…
  אם היינו באמת הרפובליקה של וויימר מתחילת שנות ה 30 אז לא היו כאן בכנסת ישראל חמישית מחברי בית המחוקקים שלנו שמצדיעים לאמנה הפלסטינית… או שבעצם במחשבה שניה הם כן היו… אבל היו קוראים להם "עראבן-ראט" והם היו מושמדים בתאי גזים כמו כל האחרים…
  את מבינה איזה דבילים אוטו אנטישמים השתלטו על השיח…

  • ואף מילה על דודו אלהרר… אה גידי. חולה נפש שהיה קצין משטרה… מפחיד

  • מאת גורן‏:

   גידי יש יהודים הסובלים מהלקאה עצמית מה לא יעשה השמאל כדאי לחזור לשלטון פותח במסע הפחדה ישראל הופכת לנאצית פשיסטית זה לא חדש כבר מאה שניים כבר בשנות ה-30′, ימיה הסוערים של התנועה הציונית שנקרעה בין ימין לשמאל, בין ז’בוטינסקי לבן-גוריון, בין הרביזיוניסטים לסוציאליסטים – ידעו בשמאל להכפיש ולערוך דה-לגיטימציה ארסית לימין.

   בן-גוריון, אויבו בנפש של אבי הימין הישראלי ז’בוטינסקי, הוציא למשל בשנת 33′ ספרון תעמולה קטן. חלקו הראשון של הספרון נקרא, שימו לב, “ז’בוטינסקי בעקבות היטלר”. ואם לא די בכך, בן-גוריון אף כינה את יריבו לא פעם בתואר המחמיא “ולדימיר היטלר” (שמו הפרטי של ז’בוטינסקי היה זאב ולדימיר).

   היחס לז’בוטינסקי, הציוני הליברל הביטחוניסט, סימן לדורות הבאים את מגמת הקעקוע מן היסוד של הימין. גם חבריו של בן-גוריון למחנה הפוליטי לא נותרו מאחור, והשתתפו בדה-לגיטימציה של עמיתיהם במחנה הימין. כך למשל כתב מרדכי נמירובסקי, ממנהיגי תנועת העבודה, על אנשי הימין הרביזיוניסטים: “לפנינו ארגון פשיסטי מובהק, לא רק מצד החיצוניות שלו, כי אם גם לפי עצם מהותו הפוליטית ותכונותיו הנפשיות”. גם בגין כונה פשיסט וכאשר עלה לשלטון נבאו שהוא יחסל את מתנגדיו בכוח הזרוע
   לעמית יונתן גפן התנצל וגם דודו אלהרר התנצל

   • מאת גידי‏:

    גורן מסכים לכל מילה שכתבת.
    השמאלנים טועים ,או תמימים אין לי בעיה אתם, זכותם.
    הגזענים האנטישמים והפאשיסטים הם אלה שמתפרנסים משמולנותם .

 2. מאת גורן‏:

  (והכיבוש הישראלי איננו שונה מהכיבוש הנאצי… ישראל החלה בהקמת מחנות השמדה תנורים נבנו כבר גדרות תיל חושמלו סביב המחנות מדי לילה רכבות מעמיסות ערבים למחנות ההשמדה החל הפתרון הסופי של בעיית הערבים מה קרה לך אני לא מבין אולי המינון שנתן לך הרופא חזק מידי תסביר לי איך "הכיבוש הישראלי" אינו שונה מהכיבוש הנאצי [ אותו כיבוש שנכפה על ישראל ב67 רק שחכת שאת אותו כיבוש הביאו השמאל ] אתם השמאל המתקרא " נאור" נפלתם על הראש בהשוואה שלכם לכיבוש הישראלי לכיבוש הנאצי הטרוף אחז בכם חזק הכול בגלל שהעם לא רוצה אתכם בשלטון עד כדאי כך חטפתם טרוף .אושיית הרשת יבגני זרובינסקי אומר לאולפן "היום הזה": "חשבתי שהדברים האלה חלפו מן העולם,[ דברי גוב על שר הביטחון] אבל אני מבין שאם גידי גוב, שבעיני עצמו הוא אדם נאור, מדבר ככה – כנראה ששום דבר לא השתנה. אני חושב שהוא צריך להתבייש".

  עוד הוסיף זרובינסקי: "אם הוא היה אומר את זה על ערבים אז בזק, שהוא הפרזנטור שלהם, היו יוצאים בתגובה והיה רעש הרבה יותר גדול. אז למה הפעם זה עובר בשקט?" יונתן גפן לא מחדש שום דבר הרי בעיני השמאל צה"ל הוא מבצע טבח בעזה ישראל היא מדינה גזענית פשיסטית וישראל מתנהגת כמו גרמניה הנאצית דברים בסגנון זה אומרים אנשי שמאל כבר שניים יגאל תומרקין כשאני רואה את החרדים – אני מבין את הנאצים. לבוש מגוחך אנכרוניסטי ומעורר גועל. כשרואים אותם מבינים מדוע הייתה שואה." ("סווטו של דוסים", מקומון תל אביב, אפריל 1986) א ב יהושוע חתן פרס ישראל הפלסטינים הם לא הראשונים שהעם היהודי גרם להם לטירוף הדעת. זה לא העם הראשון שהכנסנו לטרופים, ראינו כבר מה קרה עם הגרמנים" (2002 ישעיהו ליבוביץ מדינת ישראל היא מדינה נאצית. היא הוציאה את עצמה מכלל המדינות התרבותיות" יש יהודונאצים (ידיעות אחרונות, 05/02/88) עמוס עוז חתן פרס ישראל" גוש אמונים כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה מתוך פינה אפלה של היהדות… מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב… על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף." (ידיעות אחרונות, 8.6.89 שולה אלוני "החרדים יונקים מאותם יצרים אפלים שינקה הזוועה הנאצית-פשיסטית." (עיתון "דבר", 1984) זאב שטרנהל • "לרבים בישראל, אולי אף לרוב המצביעים, אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו הייתה בפלסטינים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות, לא פוגעים בנשים ובילדים, ונמנעים מירי על גילה, על נחל עוז ועל שדרות. כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק." (מייעץ למחבלים איך לזכות באהדת הישראלים.. "הארץ", 11 במאי 2001) עו"ד לאה צמל: "זה לא יהיה נכון כי אני בעד פגיעה במתנחלים." ( מעריב, 30.4.93 )פרופ' משה צימרמן הצהיר באחד הקורסים שלו כי הוא "מעדיף סטודנטים שנעדרים מההרצאות בשל סרבנות מאשר סטודנטים הנעדרים עקב שרות מילואים בשטחים ועמידה במחסומים". והלה הוסיף: "אנו קוראים לקהילת האוניברסיטה לתמוך בסרבנים".אביב גפן – (מאי 2005, צחי בירן, וואלה!) – "בואו נחזיר את כל המתנחלים, חיים או מתים
  אלה דוגמיות של שנאה ליהדות ולעם ישראל כמובן שמיד תאמר חופש ביטוי אבל כאשר הימין צועק נגד מיד אתם מאשמים את הימין בהסתה מאז שהפסדתם את השלטון [ צריך להחליף את העם יצחק בן אהרון ] הטרוף אחז בכם יצא המרצע מהשק אוטושמיות תמיכה ברוצחים הערבים ;ושנאה מטורפת לעם ישראל וליהדות

  ( מעריב, 30.4.93 )

 3. מאת אלמוני‏:

  בארצות הכיבוש הנאצי ובכללן הולנד היהודים נרדפו ונרצחו. הושמדו במחנות השמדה יעודיים ועשו מהם סבון מתוך כוונה להשמידם עד האחרון שבהם. אנה פרנק הסתתרה במחבוא ומשמצאו אותה.היא נשלחה למחנה השמדה ומתה שם.
  ברור לכל שזה לא קורה בשטחים ולכן אם הינך אומר שהכיבוש זהה שם אתה מכחיש את מה שאמרתי לגבי רצח העם היהודי על ידי הנאצים והינך מכחיש שואה.
  לא יודעת אם יש חוק נגד הכחשת שואה בארץ. כנראה אין. אבל במקרה ויש מקווה שמישהו ירים את הכפםה ויתבע אותך.