לפיד: ״ירושלים לא תחולק״

לתפיסתו של לפיד, רמת הגולן היא שלנו כי אין עם מי לדבר. בראיון לערוץ הכנסת הוא מבהיר, שמספר 2 ברשימתו עדיין לא נחשף והוא מאוד גא בו

Print Friendly

"ירושלים לא תחולק. לומר ש'רק אם נחלק את ירושלים – נגיע להסכם שלום' – זוהי תבוסתנות". כך אומר יו״ר "יש עתיד", יאיר לפיד, בראיון לערוץ 99 – ערוץ הכנסת.

לפיד

יחשוף את הרשימה בקרוב. לפיד

לפיד הוסיף: "אין זכות השיבה. בהתחלה דובר על פליטי 48'. למה הפלסטינים צריכים להיות העם היחיד בעולם שיש אצלו פליטות דור שני? אין פליטות דור שני בשום מקום בחוק הבינלאומי. ההמצאה הזאת של אונר"א לא מחייבת אותנו". לפיד התייחס גם לרמת הגולן: "רמת הגולן שלנו. עם מי ננהל משא ומתן?"

ומה באשר לרשימה של המפלגה החדשה?

פחות משבוע אחרי שהציג את המועמד החדש, יעקב פרי,  מבהיר יאיר לפיד כי לא מדובר על מספר 2 במפלגת יש עתיד:  "יעקב פרי הוא מבכירי יש עתיד, הוא לא מספר שתיים. מספר שתיים עם הזמן יתגלה. אני גאה בו". ההערכה היא כי מדובר ברב שי פירון. לפיד הבטיח, שבמהלך השבועיים הקרובים לכל היותר יחשוף את רשימת המועמדים במפלגתו.

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.