הרצוג דורש מנתניהו: כנס את הקבינט כדי לדון במצב בשטחים

נתניהו מקיים משעות הבוקר התייעצויות ביטחוניות בעקבות האירועים ביהודה ושומרון. בצהריים נפגש ראש הממשלה בירושלים עם טוני בלייר, שליח הקוורטט למזרח התיכון, ודן עימו גם במצב, בעקבות האירועים בשטחים

Print Friendly

ראש הממשלה בנימין נתניהו מקיים משעות הבוקר התייעצויות ביטחוניות בעקבות האירועים ביהודה ושומרון. בצהריים נפגש ראש הממשלה בירושלים עם טוני בלייר, שליח הרביעייה הבינלאומית למזרח התיכון ודן עימו גם במצב, בעקבות האירועים בשטחים.

פגישת רה"מ היום עם טוני בלייר (צילום: קובי גדעון/לע"מ)

פגישת רה"מ היום עם טוני בלייר (צילום: קובי גדעון/לע"מ)

בינתיים קרא ח״כ יצחק הרצוג, יו״ר סיעת העבודה וחבר ועדת החוץ והביטחון, לראש הממשלה,  לכנס קבינט מדיני בטחוני שיקבל החלטה להסיר לאלתר את המגבלה על העברת כספי המיסים לרשות הפלסטינית.

לדברי הרצוג, ״צעד זה יאפשר לרשות לשלם משכורות לעובדיה ולאנשי הביטחון וירגיע את המתח שבתוכו הם נמצאים זה שבועות רבים כשהרשות על סף קריסה והדבר נוגד את האינטרסים של מדינת ישראל. התרעתי על כך כבר לפני שלושה שבועות כשפגשתי ברמאללה את סלאם פיאד ולצערי האזהרה הזו מתממשת. על ישראל לגבש צעדים להרגעת השטח, מצד אחד בתקיפות ומצד שני בגמישות והבנת מקורות התסיסה בצד הפלסטיני״.

Print Friendly

על אודות צבי זינגר

יליד ישראל, 1952, עיתונאי מאז 1970 (שבועון "במחנה", עיתון הסטודנטים "פי האתון", "הארץ", "מעריב", "ידיעות אחרונות") אב לשלוש בנות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, בטחוני, חדשות בארץ, מדיני-פוליטי, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.