היועמ"ש מתבקש לבדוק את עסקי אלון חסן

רשות החברות העבירה ליועמ"ש דו"ח חמור בנושא עסקיו הפרטיים של אלון חסן בנמל אשדוד. את הדוח ביצע יועץ חיצוני שהנהלת הנמל מינתה לבקשת רשות החברות הממשלתיות

Print Friendly

רשות החברות במשרד האוצר העבירה בשבוע שעבר ליועמ"ש דו"ח חמור שערך בודק חיצוני בסוגיית עסקיו הפרטיים של יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד בשטח הנמל. הנמל מינה בודק חיצוני בעקבות דרישת רשות החברות.

הדו"ח מעלה שאלות מדאיגות באשר לקשר בין עסקיו הפרטיים של יו"ר ועד עובדי הנמל לבין חברת נמל אשדוד והחשש לפגיעה בנמל ובלקוחותיו. לנוכח החשיבות הגדולה שהרשות מייחסת להיבטים הציבוריים שבנושא זה, הרשות פעלה בשני מישורים: העברת הדו"ח הראשוני ליועמ"ש לצורך בחינתו וטיפול בו, וכן המשך הטיפול בענין זה בחברה.

ביום 18.6.2013, אמור להתקיים בוועדת הביקורת של החברה דיון בדו"ח וקבלת החלטות ביחס לדרך הטיפול בו.

רשות החברות ומשרד האוצר מצפים שהטיפול בנושא על ידי דירקטוריון החברה והנהלתה יהיה מידי, כמתחייב ממהות הממצאים, וכי ימוצו הצעדים הנדרשים להפסקה מידית של כל מצב שיש בו חשש לניגוד עניינים או פגיעה בנמל ולקוחותיו.

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, חדשות בארץ, כלכלה, פליליים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.