מס רכוש שיכן 7 משפחות שביתן נפגע בבתי מלון

לפי הערכות של רשות המסים, הפגיעות בסוף השבוע הגדילו את מספרן של התביעות בגין נזקים ישירים לכ-400 תביעות. צוותי מס רכוש אומדים עתה את הפגיעות שנרשמו בסוף השבוע

Print Friendly

מתחילת מבצע צוק איתן שיכן מס רכוש בבתי מלון 7 משפחות מהדרום, שביתן נפגע בפגיעה ישירה. צוותי מס רכוש אומדים עתה את הפגיעות שנרשמו בסוף השבוע שחלף באזור הדרום כמו גם באזור המרכז ובאזור הגליל המערבי וצפויים להשלים את האומדן לקראת שעות אחר הצהריים. לפי הערכות של רשות המסים, הפגיעות בסוף השבוע הגדילו את מספרן של התביעות בגין נזקים ישירים לכ-400 תביעות.

בהתאם לנתונים המעודכנים לפני כניסת השבת נרשמו סה"כ 316 תביעות (כמפורט בטבלה), שהטיפול בהן כבר החל.

צוותים של מס רכוש, בהם עובדים ושמאים, המטפלים במתן מענה לאזרחים שרכושם נפגע, פזורים ברחבי הארץ ומגיעים תוך דקות לאתרים בהם התרחשו פגיעות ישירות ומסבירים לניזוקים מהן זכויותיהם ומנחים אותם כיצד למלא את טופסי התביעה.

מיום שבת 28 ביולי – יום הפגיעה במפעלים באזור התעשייה בשדרות – ועד לתחילת מבצע צוק איתן נרשמו עוד כ-100 פגיעות במבנים, כלי רכב וחקלאות. בכל מקרי פגיעה אלו כבר הוגשו תביעות והן בטיפול מתקדם.

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ג, כלכלה, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.