נחתם הסכם קוד שייר בין אל על ל-jetblue

ההסכם יאפשר לרכוש כרטיס משולב לטיסות המשך דרך נמלי התעופה בניו יורק ל-36 מיעדי JetBlue בארה"ב, ביניהם: שיקגו, פורט לודרדייל- הוליווד, לאס וגאס, אורלנדו, סאן פרנסיסקו, סאן חואן, יוסטון, וושינגטון, פאלם ביץ'

Print Friendly

חברת אל על וחברת התעופה האמריקנית JetBlue חתמו על הסכם קוד שייר. כתוצאה מכך החל מ- 9 בנובמבר השנה אפשר יהיה לרכוש באתר אל על, במוקד הלקוחות של החברה ואצל סוכני הנסיעות, כרטיס משולב לטיסות המשך דרך נמלי התעופה בניו יורק ל-36 מיעדי JetBlue בארה"ב.

הסכם הקוד שייר בין שתי חברות התעופה, מאפשר לנוסעי אל על לטוס במספר טיסה של החברה מישראל אל מגוון רב של יעדים מנמלי התעופה של ניו יורק- קנדי וניוארק, ומשם לישראל, בנוחות ובגמישות מקסימאלית.

אל על מפעילה עד 22 טיסות שבועיות מת"א לנמלי התעופה קנדי וניוארק וההסכם מאפשר לה לבצע מכירה חופשית של כרטיסי טיסה ב-36 היעדים הכלולים בהסכם הקוד שייר, הכוללים בין השאר את שיקגו, פורט לודרדייל- הוליווד, לאס וגאס, אורלנדו, סאן פרנסיסקו, סאן חואן, יוסטון, וושינגטון, פאלם ביץ'.

ג'ט בלו פועלת כיום ב-86 ערים ברחבי ארצות הברית, האיים הקריביים ואמריקה הלטינית.

מנכ"ל אל על דוד מימון אמר: "ההסכם החדש יאפשר לנוסעי אל על להגיע למאות יעדי המשך בחיבוריות נוחה וזמינות מקסימלית וירחיב את סל המוצרים שמציעה אל על לנוסע הישראלי".

Print Friendly

על אודות עמי אטינגר

עורך חדשות ב"דבר", "ידיעות אחרונות" ו-25 שנה עיתונאי ב"מעריב" בתפקידים: עורך חדשות, עורך כלכלי, רכז כתבים וכתב לענייני תעופה, תיירות ותעשיות ביטחוניות
פוסט זה פורסם בקטגוריה ב, תעופה, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.