ערוץ 10 קיבל אורכה

ואף על פי כן, נוע ינוע. ערוץ 10 ימשיך, על פי כל הסימנים, להתקיים

Print Friendly

מסכת הלחצים למען ערוץ 10 פעלה את פעולתה כשהיום הוחלט על דחיית הדיון של ועדת השרים לענייני חקיקה בעניין סגירת הערוץ עקב אי עמידה בהתחייבויותיו. דחיית הדיון נעשתה על פי הנחיית ראש הממשלה בנימין נתניהו ובכפוף להצעה שהעלו הח"כים נחמן שי ואיתן כבל ולפיה יומר חוב הערוץ בהפקות 'סוגה עלית'

מאת אורה עריף כץ

ההתגייסות ההמונית למען ערוץ 10, שכללה רק בשבוע האחרון הצעות הזויות להלאים את הערוץ, להכפיף אותו לרשות השידור, להתניע את אנשי העסקים באמצעות איגוד השיווק הישראלי למען הערוץ, פעלה את פעולתה ותקעה את המסמר האחרון ברעיון סגירת הערוץ. אחת ההצעות (ההזויות?), שבאה מערוץ 10, היתה להגדיר את התכנית מעושרות כסוגה עלית.

ואף על פי כן, נוע תנוע. גלילאו גליליי

מסכת זו היתה הפרק השני של המאבק שכלל שורת התבטאויות קיצוניות של אנשי הערוץ ואחרים נגד סתימת פיות ונגד לשכת ראש הממשלה המנסה לנקום, כביכול, בערוץ 10 בגלל התחקיר שנערך בו על ידי רביב דרוקר בעניין 'ביביטורס'.

שר המשפטים יעקב נאמן נענה לפניית ראש הממשלה ודחה את הדיון, במגמה לנסות ולמצוא פתרון שיאפשר את הישרדות הערוץ, ובכלל זה הפתרון שהציעו כבל ושי להפקות בסך 45 מיליון ש"ח של סוגה עלית: כגודל החוב של הערוץ עד לסוף שנת 2011.

 

Print Friendly

על אודות אורה עריף כץ

עיתונאית, ספרנית, מידענית, כותבת, מתמקדת בתקשורת, חקר תרבות ושאר ירקות. לבלוג שלי ב'רשימות' טחנות הרוח: https://ora21.wordpress.com/
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואליה, בארץ, מדיה, מדיה בחדשות, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על ערוץ 10 קיבל אורכה

  1. מאת חגי קמרט‏:

    אשמח מאוד מאוד אם ערוץ 10 יסגר. לא שבעתי נחת מהערוץ הזה. כלל וכלל לא. לא מהתוכניות ולא מחלק מהמגישים שאינם ברמה משביעה רצון.

  2. מאת איה‏:

    הוא אולי לא הרג את ישו, אבל בטח שהוציא לו את הנשמה