חדש בטלוויזיה: יום ראשון, 17 בנובמבר, 2019

מפרץ ההרפתקאות 4 | Paw Patrol 4, סלקום TV

עונה חדשה לסדרה של ניקלודיאון על גורי הכלבים שנחלצים לעזרת כל מי שמזעיק אותם.

משפט האש | Trial by Fire, סלקום TV

דרמה המבוססת על סיפור אמיתי על משפט בו אב מואשם ברצח שלושת ילדיו. שחקנים: ג'ק או'קונל, אמילי מיד, לורה דרן. במאי: אדוארד זוויק. 127 דקות, ארה"ב, 2018.

21:00 ווייקו: משוגע או משיח | Waco: Madman or Messiah, ערוץ Yes דוקו + ערוץ Yes VOD

קהילת הדוידים הפרוטסטנטית שפעלה ב'הר כרמל' ליד העיר ווייקו, טקסס, נוסדה כבר בשנות ה-50 של המאה ה-20, אך ב-1989 השתלט עליה המנהיג ורנון האוול, שכינה עצמו דיוויד כורש. לצד ההכרזה שלו על עצמו כנביא האחרון שישקם את מלכות דוד, הוא החל גם להפיץ קלטות בהן סיפר שאלוהים ציווה עליו להתרבות עם נשות הקהילה. למרבה התדהמה, למרות כל מעשי הפוליגמיה, האינוס וההתעללות בקטינות – הרשויות החליטו להתערב רק ב-1993 בעקבות צו חיפוש של סוכני ATF לסחר בנשק לא-חוקי. לאחר קרב יריות שבו נהרגו 4 סוכנים החליט ה-FBI להטיל על המקום מצור, שנמשך 51 יום והסתיים בטרגדיה הגדולה – 86 מחברי כת המאמינים של דיוויד כורש, מתוכם 23 ילדים, נשרפו למוות. כעת, קבוצת מאמינים חדשה מצאצאי קהילת הדוידים שוב פועלת בדיוק באותו מקום תחת מנהיג חדש – צ'רלס פייס. מטרתו של פייס היא לשקם מחדש את הקהילה ולהחזירה לתקופה שלפני האסון. בימוי: כריסטופר ספנסר. שני חלקים בני 87 דקות, ארה"ב, 2018.

22:00 סונטת סתיו | Autumn Sonata, ערוץ Yes3

דרמה מועמדת לשני פרסי אוסקר וזוכת גלובוס הזהב. פסנתרנית מגיעה לביקור אצל בנותיה לאחר שנים של ניכור. העימות ביניהן בלתי נמנע. משחק: אינגריד ברגמן, ליב אולמן. בימוי: אינגמר ברגמן. שוודיה, 1978.

הכתר 3 | 3 The Crown, נטפליקס | Netflix

עונה 3 לסדרת הדרמה הבריטית העוקבת אחר היריבויות הפוליטיות והפרשיות הרומנטיות שליוו את תקופת שלטונה של המלכה אליזבת השנייה על רקע האירועים שעיצבו את המחצית השנייה של המאה ה-20.

קנדי בשידור חי | Candy Online, נטפליקס | Netflix

סדרה סינית משעשעת.

___________________________________________________________________________________

מדור “חדש ב-TV” מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים – נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר!