Skip to content

מביאים את אירופה לישראל באירוע האמנות התל אביבי "אוהבים אמנות עושים אמנות 2020"

אירוע אוהבים אמנות, עושים אמנות 2020 חוזר לעיר, ב"מהדורת אירופה", בהשתתפות מאות אמנים, עשרות גלריות וחללי תצוגה, פרויקטים מיוחדים ויצירות אמנות מהארץ ומחו"ל. 12-14 לנובמבר ברחבי העיר

מביאים את אירופה לישראל באירוע האמנות התל אביבי "אוהבים אמנות עושים אמנות 2020"

אירוע אוהבים אמנות, עושים אמנות 2020 חוזר לעיר, ב"מהדורת אירופה", בהשתתפות מאות אמנים, עשרות גלריות וחללי תצוגה, פרויקטים מיוחדים ויצירות אמנות מהארץ ומחו"ל. 12-14 לנובמבר ברחבי העיר

סוף סוף חוזרים לקבל קצת תרבות, לאחר תענית ארוכה המלווה בסגרים והגבלות. אירוע האמנות השנתי בהפקת עיריית תל אביב פותח בפנינו את השמיים ומביא אלינו ניחוחות בינלאומיים קרובים, מאירופה. האירוע המרכזי השנה הנקרא "שמיים פתוחים", באוצרותו של אבי לובין, יתקיים במרחב הציבורי בלב תל אביב בשיתוף עם האיחוד האירופי שיביא למרכז העיר תערוכה בהשתתפות עשרות אמנים מהארץ ומחו"ל, כ-30 עבודות שיוצגו במסלול מעגלי – שיתחיל ויסתיים בכיכר התרבות (הבימה).

באדיבות אוהבים אמנות עושים אמנות דף הפייסבוק

הפרויקטים האמנותיים בתערוכה מנסים לחשוב מחדש על מקומה של האמנות במרחב הציבורי, על תפקידה האזרחי או החברתי ועל האפשרויות שהיא יוצרת לחשוב מחדש, להתנגד, לאתגר ולהניע דרכים חדשות למפגש, שימוש או שהות משותפת במרחב הציבורי. בשיטוט בתערוכה ניתן להיכנס לבית על העץ של האמן הלל רומן בשדרות רוטשילד, לראות את הפוסטרים של האמן הספרדי סנטיאגו סיירה ברחוב אלנבי, לראות את הים בטלסקופ לים של האמנים נועה גרוס ואורי נועם ברחוב ביאליק/אלנבי, להיכנס למבוך קרוזינג של האמן היווני אנדריאס אנג'לידקיס בגן מאיר, להקשיב לסאונד המיוחד של העבודה "חיות טובות/חיות רעות" של האמן אורי ארן בגן יעקב ולשחק במגדל פעמוני האופניים של האמן ההולנדי סיל קרול.

התערוכה כולה תוצג במרחב הציבורי בלב העיר במסלול מעגלי שמתחיל ומסתיים בכיכר התרבות (כיכר התרבות- הבימה, שדרות רוטשילד, אלנבי, ביאליק, גן מאיר, המלך ג'ורג' ושדרות בן ציון).

"אוהבים אמנות עושים אמנות" מזמינים את הציבור לצאת החוצה, לנשום אמנות, להחזיר את ההשראה והניצוץ לעיניים ולהיפגש במרחק 2 מטר .

יום חמישי 12.11.20 בשעות 23:00-19:00

יום שישי 13.11.20 בשעות 16:00-10:00

יום שבת 14.11.20 בשעות 10:00- 23:00

האמנים המשתתפים: אנדריאס אנג'לידקיס (יוון), ג'ון איריגויאן (ספרד), יובל אצילי, אורי ארן, איה בן רון, נועה גיניגר, שרון גלזברג, חמודי ג'נאם, נועה גרוס ואורי נועם, מוניקה דרוז'ינסקה (פולין), נטליה זורבובה, אנה לוקשבסקי ואולגה קונדינה (הברביזון החדש), מאיר טאטי, מירי סגל ומיה מגנט, סנטיאגו סיירה (ספרד), אגוסטס סראפינאס (ליטא), מינה פולאנן (פינלנד), סוסה פופ (גרמניה), מיכאלה ויזר (גרמניה), לילך שיטיאט וענת ספרן, סתיו פורגס, לור פרובו (צרפת), להלי פרילינג, אלון פרץ, קולקטיב VOID (בלגיה), מיכאל קינצר (אוסטריה), מירצ'ה קנטור (רומניה), סיל קרול (הולנד), הלל רומן, נועה שוורץ.

בנוסף, גלריות וחללי תצוגה ישתתפו באירועי אוהבים אמנות. עושים אמנות. אשר יציגו תערוכות חדשות ויקיימו אירועים מיוחדים במהלך סוף השבוע.

אינדי: נופי בריחה (פרק א') / עינת אמיר
חמישי 12:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00

אלפרד
Möbius Obviöus ליר כץ ואנדרס גורביץ
שישי 10:00–14:00
שבת 11:00–15:00
 
בית בנימיני המרכז לקרמיקה עכשוויתXYZT: חומרי חקירה / מאיה בן דוד, דב גנשרוא, ליאור גרוסמן, לנה דובינסקי, אריאל הכהן, אורטל הרוש, גדי הרצלינגר, פרנצ'סקו ולטה, טליה ישוב, אופיר זמודזיאק, עוזי סמילנסקי, שרה קמינקר, אבשלום קרסיק, שרן אלרן, Stratasys
בגלריה הקטנה:
תחנה בזמן / חן סיון, שירה ברקני, תאיר אלמור
חמישי 11:00–19:00
שישי, שבת 10:00–14:00

בית יוסף באו אנשים צוחקים / הדסה באו
חמישי 16:00–20:00
שישי 11:00–14:00
שבת 11:00–19:00
 
בנימין מסך ירוק / קולקטיב טשקנט: חן אליקים, נויה גלובן, ריקי סטולר וליאור שלו; אוצר: שחר מרקוס הקרנת ענק על הבניין שממול של עבודת הווידאו: Armageddon, Shahar Marcus, 2019
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

ברוורמן245 אנה פרומצנקו
אוצר: יאיר ברק
שישי, שבת 10:00–14:00
 
גלריה P8 : צאו / מיכל היימן, גיל יפמן, לרווה (מאיה אטון, מיטל כץ מינרבו) בשיתוף מיה גורביץ', רועי רוזן, דני מיכאל רוזנברג, אור מזרקה (Lucie Fontaine)
אוצרות: תמר לב-און, גיל כהן
חמישי 18:00–22:00
שישי, שבת 10:00–14:00
 
גלריה 4 Blue skies from hell – Work related death עמית מנדל
פתיחת תערוכה: שישי 12:00–19:00
שבת 11:00–19:00
 
גלריה אורשינא: אירועים מיוחדים:
אינפוזיה – ערב רב תחומי. אמנים מתחומים שונים מתכתבים עם הנושא בהקשר לתקופה האחרונה. הערב ילווה בשיחה פעילה עם הקהל בנושא.
משתתפים: איריס סמרה ויואב חורב – פרפורמנס ארט
חמישי, 12.11.2020, 20:00–21:00, 22:00–23:00 (שני סבבים של 10 משתתפים בכל אחד)
מפגש אמן – עם האמנית איריס סמרה הבעלים של Orshina Culture Space TLV.
שיחה על התחנות בחייה כאמנית והחשיבות של סלון תרבות לקהילה
שישי, 13.11.2020, ב-12:00
פגישה יפנית – חוויה יפנית: שילוב של ארוחה יפנית ופעילות חווייתית המבוססת על פילוסופיות יפניות, בהנחיית האמנית איריס סמרה.
שבת, 14.11.2020, ב-19:00 (עד 10 אנשים בהרשמה מראש)

גלריה מדרגות אסמבלאז' חבוי לעין כל: אביב גרינברג, אורי בצון, אלונה הרפז, אלינור מילצ'ן, אריק מירנדה, דניאל פישר, ליאור גריידי, ללי פרילינג, מיטל כץ מינרבו, מרים כבסה, קולט ליינמן, רן סלוין, שני פרינס
חמישי 20:00 – 23:00
שישי, שבת 11:00 – 14:00

גלריה משרד בתל אביב מאוסף לאוסף / אמנות ישראלית מקורית
פתיחת תערוכה: חמישי 19:00–23:00
שישי 10:00–13:00 שיח גלריה, שישי ב־12:00
שבת 10:00–13:00

גלריה שכטר כל המתנות / אסי משולם' בְּחִינַת שַׁחֲרוּת / אסתר כהן
שישי 11:00–13:30
שבת 13:00–16:00
         

הלובי מקום לאמנות: אניסה אשקר ומשה גרשוני
פתיחת התערוכה, חמישי ב־20:00
שישי, שבת 11:00–14:00
 
המקרר: קומץ שמים ביד, חומריות באנימציית סטופ מושן של יוצרים ישראלים / אורי גולדברג ועילי מרגוליס, אורית אוגד, דנה הדר, דניאלה שניצר ועומר שרון, טל קנטור, לירון נרונסקי ועובד פורן, סטודיו זז: ריקרדו ורדסחיים, מורן סומר, יוני ברסקין, קובי ווגמן, רננה אלדור, שחר דיוויס, שחר לוי זילכה, שלומי יוסף, תום קוריס וחני דומבה.
אוצרות והפקה: לירון נרונסקי, שחר דיוויס ואיריס פשדצקי
חמישי 20:00–23:00
שישי, שבת 11:00–15:00
 
המרכז לאמנות עכשווית: המובטחת: תערוכת תמיכה במרכז לאמנות עכשווית תל אביב / דיתי אלמוג, יעל אפרתי, אסף אלקלעי, יעל ברתנא, נועה גלזר, האחים האס, שריף ואכד, נחום טבת, ראובן ישראל, אלכס מירוציו, כרם נאטור, ג׳ורדן נאסר, חיים סטיינבך, פרצ׳איה פינתונג, רות פתיר, נעמה צבר, קרן ציטר, נועה צוק ואוהד פישוף, אלכסנדרה צוקרמן, אסתר קלאס, ליאורה קפלן, ברק רובין ויאנה רוטנר.
שישי, שבת 10:00–14:00
 
זומר לאמנות עכשווית: אגן / סעדן אפיף, מיכל הלפמן, עומר הלפרין, שרון יערי, אלעד לסרי, יהודית סספורטס, ג'ינה פולי, טל ר., טליה שטרית, נטעלי שלוסר, ליהי תורג'מן.
חמישי 19:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00
 
חלל לאמנות – פרישמן 46: מוזיקה בהפרעה / סיגל מילר
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 11:00–14:00

ליטבק קונטמפוררי: תערוכת יחיד / תמר רודד שבתאי
שישי, שבת 11:00–14:00
 
מייקלסון – גלריה לאמנות שימושית: אני אנחנו בצבע מלא / אליק אירוביץ'
שישי, שבת 10:30–16:00

מנשר לאמנות: נחש לוחש תחת השמיכה / איילה לנדאו
אמני הסטודיואים: מוריה בכר, סנדרה ברון מארחת את עדי לם וליילה רוז ברי, שמעון זייפר, לאה יושע, מיכל רוטמן לאור, אלינור וולנרמן, עודד לוי
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 11:00–16:00 פתיחת התערוכה 'נחש לוחש תחת השמיכה' ב־12.11.2020

מקום לאמנות קריית המלאכה: כל השריטות ורודות / לילי כהן פרח-יה // אוצרת: כרמית בלומנזון
רחוב לורנס / מיכל רכטר לויט // אוצר: יאיר ברק
ריבת שושנים / דליה זרחיה // אוצרת: דניאל צדקה-כהן
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

מרכז אדמונד דה רוטשילד Determination   רון חן, אורי זמיר, סיוון נישרי, מור פלד, מאיה פרי, דניאל קגנוב, אלדר קריינר ועומר שך
שישי 10:00–14:00
 
נולובז"Get into my art, and you might find nothing" שוני ריבנאי
חמישי 18:00–21:00
שישי, שבת 11:00–14:00
*וידאו-ארט – הקרנה ברחוב (שיתוף פעולה של כל הגלריות השיתופיות בתל אביב)
 
סדנאות האמנים: הקוקיה, עבודות על נייר 2000–2020 / עידו בר-אל' השד באור השמש / יעל בן דוד (סטודיו אמן אורח)' אמני הסטודיו יפתחו: אלהם רוקני, תמר הרפז, אורן בן מורה וצחי בוחבוט, אורי נועם ונועה גרוס, ויוחאי אברהמי
שישי, שבת 11.00–14.00
 
סטודיו בעלי המלאכה: הדפסי רשת מאוסף הגלריה להדפס / דוד טרטקובר, דוד עדיקא, יעקב בן כהן, Thales
שישי 10:00–15:00
שבת 11:00–16:00
 
סלון לאומנות כנפיים: פירות קיץ / קבוצת אמני כנפיים
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00
פתוח יוחנן הסנדלר 10, כניסה שמאלית, קומה 3 דירה אחרונה
הבזק בתוך מיכל עם רעש פנינים / אור שלומן
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

רו-ארט: אריק | Ernie / שגיא אזולאי
חמישי 12:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00
*השואו רום של הגלריה יהיה פתוח גם כן לכבוד חגיגות 15 השנים של הגלריה
 
רוזנפלד: מוזיאון היחידה לצילום האזרח הסלון 5
חמישי 17:00–23:00
שישי, שבת 11:00–14:00
יום צילום לקהל הרחב במוזיאון היחידה לצילום האזרח
חמישי, 12.11.2020, 17:00–23:00
היחידה לצילום האזרח חוזרת לפעילות ותקבל מצטרפים חדשים למאגר! זוהי הזדמנות להבטיח את מקומכם במאגר הצילום האזרחי הראשון מסוגו בארץ. היחידה היא גוף בירוקרטי עצמאי עם מטרה אחת בלבד – לצלם פורטרט של מדינה, היא עתידה להגיע לכל עיר, יישוב ומועצה בארץ ולתעד את תושביה. ישמרו הנחיות התו הסגול. אין להצטלם עם מסיכה. הצילומים למאגר יהיו ביום חמישי בלבד. בשישי ושבת המוזיאון יהיה פתוח בשעות הפעילות
 
רוטשילד אמנות 70%מים / יהודה ארמוני
שישי, שבת 11:00–14:00

 3×3 גלריית חלונות לאמנות חברתית אלנבי 21
יעקוב ישראל THE BLACK HORSEMAN
גלריית חלונות (פתוחה 24/7)

 BY5מְלֶאכֶת מַחְשֶׁב.ת / גנית גולדשטיין
חמישי 11:00–18:00
שישי, שבת 10:00–14:00

 

 

סוף סוף חוזרים לקבל קצת תרבות, לאחר תענית ארוכה המלווה בסגרים והגבלות. אירוע האמנות השנתי בהפקת עיריית תל אביב פותח בפנינו את השמיים ומביא אלינו ניחוחות בינלאומיים קרובים, מאירופה. האירוע המרכזי השנה הנקרא "שמיים פתוחים", באוצרותו של אבי לובין, יתקיים במרחב הציבורי בלב תל אביב בשיתוף עם האיחוד האירופי שיביא למרכז העיר תערוכה בהשתתפות עשרות אמנים מהארץ ומחו"ל, כ-30 עבודות שיוצגו במסלול מעגלי – שיתחיל ויסתיים בכיכר התרבות (הבימה).

באדיבות אוהבים אמנות עושים אמנות דף הפייסבוק

הפרויקטים האמנותיים בתערוכה מנסים לחשוב מחדש על מקומה של האמנות במרחב הציבורי, על תפקידה האזרחי או החברתי ועל האפשרויות שהיא יוצרת לחשוב מחדש, להתנגד, לאתגר ולהניע דרכים חדשות למפגש, שימוש או שהות משותפת במרחב הציבורי. בשיטוט בתערוכה ניתן להיכנס לבית על העץ של האמן הלל רומן בשדרות רוטשילד, לראות את הפוסטרים של האמן הספרדי סנטיאגו סיירה ברחוב אלנבי, לראות את הים בטלסקופ לים של האמנים נועה גרוס ואורי נועם ברחוב ביאליק/אלנבי, להיכנס למבוך קרוזינג של האמן היווני אנדריאס אנג'לידקיס בגן מאיר, להקשיב לסאונד המיוחד של העבודה "חיות טובות/חיות רעות" של האמן אורי ארן בגן יעקב ולשחק במגדל פעמוני האופניים של האמן ההולנדי סיל קרול.

התערוכה כולה תוצג במרחב הציבורי בלב העיר במסלול מעגלי שמתחיל ומסתיים בכיכר התרבות (כיכר התרבות- הבימה, שדרות רוטשילד, אלנבי, ביאליק, גן מאיר, המלך ג'ורג' ושדרות בן ציון).

"אוהבים אמנות עושים אמנות" מזמינים את הציבור לצאת החוצה, לנשום אמנות, להחזיר את ההשראה והניצוץ לעיניים ולהיפגש במרחק 2 מטר .

יום חמישי 12.11.20 בשעות 23:00-19:00

יום שישי 13.11.20 בשעות 16:00-10:00

יום שבת 14.11.20 בשעות 10:00- 23:00

האמנים המשתתפים: אנדריאס אנג'לידקיס (יוון), ג'ון איריגויאן (ספרד), יובל אצילי, אורי ארן, איה בן רון, נועה גיניגר, שרון גלזברג, חמודי ג'נאם, נועה גרוס ואורי נועם, מוניקה דרוז'ינסקה (פולין), נטליה זורבובה, אנה לוקשבסקי ואולגה קונדינה (הברביזון החדש), מאיר טאטי, מירי סגל ומיה מגנט, סנטיאגו סיירה (ספרד), אגוסטס סראפינאס (ליטא), מינה פולאנן (פינלנד), סוסה פופ (גרמניה), מיכאלה ויזר (גרמניה), לילך שיטיאט וענת ספרן, סתיו פורגס, לור פרובו (צרפת), להלי פרילינג, אלון פרץ, קולקטיב VOID (בלגיה), מיכאל קינצר (אוסטריה), מירצ'ה קנטור (רומניה), סיל קרול (הולנד), הלל רומן, נועה שוורץ.

בנוסף, גלריות וחללי תצוגה ישתתפו באירועי אוהבים אמנות. עושים אמנות. אשר יציגו תערוכות חדשות ויקיימו אירועים מיוחדים במהלך סוף השבוע.

אינדי: נופי בריחה (פרק א') / עינת אמיר
חמישי 12:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00

אלפרד
Möbius Obviöus ליר כץ ואנדרס גורביץ
שישי 10:00–14:00
שבת 11:00–15:00
 
בית בנימיני המרכז לקרמיקה עכשוויתXYZT: חומרי חקירה / מאיה בן דוד, דב גנשרוא, ליאור גרוסמן, לנה דובינסקי, אריאל הכהן, אורטל הרוש, גדי הרצלינגר, פרנצ'סקו ולטה, טליה ישוב, אופיר זמודזיאק, עוזי סמילנסקי, שרה קמינקר, אבשלום קרסיק, שרן אלרן, Stratasys
בגלריה הקטנה:
תחנה בזמן / חן סיון, שירה ברקני, תאיר אלמור
חמישי 11:00–19:00
שישי, שבת 10:00–14:00

בית יוסף באו אנשים צוחקים / הדסה באו
חמישי 16:00–20:00
שישי 11:00–14:00
שבת 11:00–19:00
 
בנימין מסך ירוק / קולקטיב טשקנט: חן אליקים, נויה גלובן, ריקי סטולר וליאור שלו; אוצר: שחר מרקוס הקרנת ענק על הבניין שממול של עבודת הווידאו: Armageddon, Shahar Marcus, 2019
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

ברוורמן245 אנה פרומצנקו
אוצר: יאיר ברק
שישי, שבת 10:00–14:00
 
גלריה P8 : צאו / מיכל היימן, גיל יפמן, לרווה (מאיה אטון, מיטל כץ מינרבו) בשיתוף מיה גורביץ', רועי רוזן, דני מיכאל רוזנברג, אור מזרקה (Lucie Fontaine)
אוצרות: תמר לב-און, גיל כהן
חמישי 18:00–22:00
שישי, שבת 10:00–14:00
 
גלריה 4 Blue skies from hell – Work related death עמית מנדל
פתיחת תערוכה: שישי 12:00–19:00
שבת 11:00–19:00
 
גלריה אורשינא: אירועים מיוחדים:
אינפוזיה – ערב רב תחומי. אמנים מתחומים שונים מתכתבים עם הנושא בהקשר לתקופה האחרונה. הערב ילווה בשיחה פעילה עם הקהל בנושא.
משתתפים: איריס סמרה ויואב חורב – פרפורמנס ארט
חמישי, 12.11.2020, 20:00–21:00, 22:00–23:00 (שני סבבים של 10 משתתפים בכל אחד)
מפגש אמן – עם האמנית איריס סמרה הבעלים של Orshina Culture Space TLV.
שיחה על התחנות בחייה כאמנית והחשיבות של סלון תרבות לקהילה
שישי, 13.11.2020, ב-12:00
פגישה יפנית – חוויה יפנית: שילוב של ארוחה יפנית ופעילות חווייתית המבוססת על פילוסופיות יפניות, בהנחיית האמנית איריס סמרה.
שבת, 14.11.2020, ב-19:00 (עד 10 אנשים בהרשמה מראש)

גלריה מדרגות אסמבלאז' חבוי לעין כל: אביב גרינברג, אורי בצון, אלונה הרפז, אלינור מילצ'ן, אריק מירנדה, דניאל פישר, ליאור גריידי, ללי פרילינג, מיטל כץ מינרבו, מרים כבסה, קולט ליינמן, רן סלוין, שני פרינס
חמישי 20:00 – 23:00
שישי, שבת 11:00 – 14:00

גלריה משרד בתל אביב מאוסף לאוסף / אמנות ישראלית מקורית
פתיחת תערוכה: חמישי 19:00–23:00
שישי 10:00–13:00 שיח גלריה, שישי ב־12:00
שבת 10:00–13:00

גלריה שכטר כל המתנות / אסי משולם' בְּחִינַת שַׁחֲרוּת / אסתר כהן
שישי 11:00–13:30
שבת 13:00–16:00
         

הלובי מקום לאמנות: אניסה אשקר ומשה גרשוני
פתיחת התערוכה, חמישי ב־20:00
שישי, שבת 11:00–14:00
 
המקרר: קומץ שמים ביד, חומריות באנימציית סטופ מושן של יוצרים ישראלים / אורי גולדברג ועילי מרגוליס, אורית אוגד, דנה הדר, דניאלה שניצר ועומר שרון, טל קנטור, לירון נרונסקי ועובד פורן, סטודיו זז: ריקרדו ורדסחיים, מורן סומר, יוני ברסקין, קובי ווגמן, רננה אלדור, שחר דיוויס, שחר לוי זילכה, שלומי יוסף, תום קוריס וחני דומבה.
אוצרות והפקה: לירון נרונסקי, שחר דיוויס ואיריס פשדצקי
חמישי 20:00–23:00
שישי, שבת 11:00–15:00
 
המרכז לאמנות עכשווית: המובטחת: תערוכת תמיכה במרכז לאמנות עכשווית תל אביב / דיתי אלמוג, יעל אפרתי, אסף אלקלעי, יעל ברתנא, נועה גלזר, האחים האס, שריף ואכד, נחום טבת, ראובן ישראל, אלכס מירוציו, כרם נאטור, ג׳ורדן נאסר, חיים סטיינבך, פרצ׳איה פינתונג, רות פתיר, נעמה צבר, קרן ציטר, נועה צוק ואוהד פישוף, אלכסנדרה צוקרמן, אסתר קלאס, ליאורה קפלן, ברק רובין ויאנה רוטנר.
שישי, שבת 10:00–14:00
 
זומר לאמנות עכשווית: אגן / סעדן אפיף, מיכל הלפמן, עומר הלפרין, שרון יערי, אלעד לסרי, יהודית סספורטס, ג'ינה פולי, טל ר., טליה שטרית, נטעלי שלוסר, ליהי תורג'מן.
חמישי 19:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00
 
חלל לאמנות – פרישמן 46: מוזיקה בהפרעה / סיגל מילר
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 11:00–14:00

ליטבק קונטמפוררי: תערוכת יחיד / תמר רודד שבתאי
שישי, שבת 11:00–14:00
 
מייקלסון – גלריה לאמנות שימושית: אני אנחנו בצבע מלא / אליק אירוביץ'
שישי, שבת 10:30–16:00

מנשר לאמנות: נחש לוחש תחת השמיכה / איילה לנדאו
אמני הסטודיואים: מוריה בכר, סנדרה ברון מארחת את עדי לם וליילה רוז ברי, שמעון זייפר, לאה יושע, מיכל רוטמן לאור, אלינור וולנרמן, עודד לוי
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 11:00–16:00 פתיחת התערוכה 'נחש לוחש תחת השמיכה' ב־12.11.2020

מקום לאמנות קריית המלאכה: כל השריטות ורודות / לילי כהן פרח-יה // אוצרת: כרמית בלומנזון
רחוב לורנס / מיכל רכטר לויט // אוצר: יאיר ברק
ריבת שושנים / דליה זרחיה // אוצרת: דניאל צדקה-כהן
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

מרכז אדמונד דה רוטשילד Determination   רון חן, אורי זמיר, סיוון נישרי, מור פלד, מאיה פרי, דניאל קגנוב, אלדר קריינר ועומר שך
שישי 10:00–14:00
 
נולובז"Get into my art, and you might find nothing" שוני ריבנאי
חמישי 18:00–21:00
שישי, שבת 11:00–14:00
*וידאו-ארט – הקרנה ברחוב (שיתוף פעולה של כל הגלריות השיתופיות בתל אביב)
 
סדנאות האמנים: הקוקיה, עבודות על נייר 2000–2020 / עידו בר-אל' השד באור השמש / יעל בן דוד (סטודיו אמן אורח)' אמני הסטודיו יפתחו: אלהם רוקני, תמר הרפז, אורן בן מורה וצחי בוחבוט, אורי נועם ונועה גרוס, ויוחאי אברהמי
שישי, שבת 11.00–14.00
 
סטודיו בעלי המלאכה: הדפסי רשת מאוסף הגלריה להדפס / דוד טרטקובר, דוד עדיקא, יעקב בן כהן, Thales
שישי 10:00–15:00
שבת 11:00–16:00
 
סלון לאומנות כנפיים: פירות קיץ / קבוצת אמני כנפיים
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00
פתוח יוחנן הסנדלר 10, כניסה שמאלית, קומה 3 דירה אחרונה
הבזק בתוך מיכל עם רעש פנינים / אור שלומן
חמישי 19:00–23:00
שישי, שבת 10:00–17:00

רו-ארט: אריק | Ernie / שגיא אזולאי
חמישי 12:00–22:00
שישי, שבת 11:00–14:00
*השואו רום של הגלריה יהיה פתוח גם כן לכבוד חגיגות 15 השנים של הגלריה
 
רוזנפלד: מוזיאון היחידה לצילום האזרח הסלון 5
חמישי 17:00–23:00
שישי, שבת 11:00–14:00
יום צילום לקהל הרחב במוזיאון היחידה לצילום האזרח
חמישי, 12.11.2020, 17:00–23:00
היחידה לצילום האזרח חוזרת לפעילות ותקבל מצטרפים חדשים למאגר! זוהי הזדמנות להבטיח את מקומכם במאגר הצילום האזרחי הראשון מסוגו בארץ. היחידה היא גוף בירוקרטי עצמאי עם מטרה אחת בלבד – לצלם פורטרט של מדינה, היא עתידה להגיע לכל עיר, יישוב ומועצה בארץ ולתעד את תושביה. ישמרו הנחיות התו הסגול. אין להצטלם עם מסיכה. הצילומים למאגר יהיו ביום חמישי בלבד. בשישי ושבת המוזיאון יהיה פתוח בשעות הפעילות
 
רוטשילד אמנות 70%מים / יהודה ארמוני
שישי, שבת 11:00–14:00

 3×3 גלריית חלונות לאמנות חברתית אלנבי 21
יעקוב ישראל THE BLACK HORSEMAN
גלריית חלונות (פתוחה 24/7)

 BY5מְלֶאכֶת מַחְשֶׁב.ת / גנית גולדשטיין
חמישי 11:00–18:00
שישי, שבת 10:00–14:00

 

 

כתבות אחרונות באתר

error: התוכן באתר מגפון ניוז מוגן
דילוג לתוכן